URLA  ÇEŞMEALTI TEMİZLİK | URLA TEMİZLİK, URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, URLA VİLLA YAZLIK TEMİZLİĞİ, URLA TEMİZLİK ŞİRKETİ FİRMASI logo

URLA ÇEŞMEALTI TEMİZLİK

ÇEŞMEALTI TEMİZLİK ŞİRKETİ

urla temizlik, çeşmealtı Temizlik, sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Temizlik Şirketleri sektöründe uzun yıllardır urla ’nın her semtine temizlik şirketi hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir.

Güler yüzlü, kaliteli, işinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken çeşmealtı temizlik firması nı aramak.

Urla`da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Zamanınız Size,Temizliğiniz Bize Kalsın” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.

Kalite ve güveni bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

izmir urla genelinde genel temizlik hizmetlerini kapsayan ve bu temizlik hizmetlerinde öncü bir firma olan İzmir Urla Temizlik, 1989 yılından bu yana genel temizlik kapsamında çeşitli projeleri profesyonelce ve başarı ile müşterilerine teslim etmiştir.

Çeşmealtı Temizlik Urla İzmir firması olarak profesyonelce sundugumuz temizlik hizmetlerinden bazıları: urla civarında genel temizlik, çeşmealtında yazlık temizliği, çemealtındavilla temizliği, inşaat temizliği, daire temizliği, ev temizliği, koltuk yıkama,tüm mekanların temizlik işleri, pansiyon temizliği, otel temizleme, havuz temizleme, tadilat ve dekarasyon temizliği,rutin temizlik hizmeti, vs temizlik işleri.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© URLA ÇEŞMEALTI TEMİZLİK | URLA TEMİZLİK, URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, URLA VİLLA YAZLIK TEMİZLİĞİ, URLA TEMİZLİK ŞİRKETİ FİRMASI - 2018