Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

Urla Halı Yıkama

Urla halı firması, güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Urla Temizlik Şirketleri sektöründe tam 24 yıldır Urlain her semtine halı yıkama hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir. Urla halı yıkama firması  olarak konusunda uzman kadromuz sayesinde siz de referanslarımız da ki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken temizlik firmamızı arayarak randevu almanız yeterlidir.

Halı Yıkama Urla olarak , %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekten mutluyuz

Halı Yıkamacı Urla

Urla halı yıkama hizmetlerimiz her tip ve her ölçüdeki değerli halılarınızın temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Fabrika halısı, el halısı, ipek halı yada shaggy halı yıkama ücretleri  , halılarınızın metrekare büyüklüğü ve cinsine göre hesaplanmaktadır. Halı yıkama fiyatları detayları  ve  halı yıkama talebi için bir telefon yeterlidir. Halı yıkamacı izmir söz verdiği tarihte size halınızı tertemiz şekilde teslim edecektir.

 • Halı Yıkama

  Urla halı yıkama

 • El Halısı Yıkama

  El halısı yıkama hizmetleri

 • Shaggy Halı Yıkama

  Shaggy halı yıkama hizmeti

halı yıkamacı izmir
 • Koltuk Yıkama

  Koltuk yıkama ve koltuk silme

 • Leke Çıkartma

  Halı koltuk perde leke çıkartma

 • Perde Yıkama

  Tül, kumaş ve stor perde yıkama

Halı Yıkama

izmir halı yıkama

Urla halı yıkama, 1989`den bu yana son teknolojiyi kullanarak  halı yıkama hizmetlerini profesyonelce vermektedir. Hijyenik ve mis kokulu halılarınız söz verdiğimiz tarihte teslim edilir. halılarınız en sağlıklı şampuanlar ile mis gibi olur.

El Halısı Yıkama

izmir halı yıkama

El emeği göz nuru olan el dokuma halıları ister yünlü ister ipekli olsun itina edilerek özenle yıkanmaktadır. Urla El halısı yıkama hizmetleri haftanın her günü hizmetinizdedir. Bir telefon ile aracımız halınızı teslim alır ve söz verdiği gün yıkanmış olarak size teslim eder.

Urla Koltuk Yıkama

izmir kolltuk yıkama

Urla koltuk yıkama ,firmamız  sahip olduğu ekipman ve kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış   koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak tertemiz yapar. Sağlık Bakanlığınca onaylı organik bitkisel şampuanlar ile koltuklarınız tertemiz  ve hijyenik olur.

Stor Perde Yıkama

stor perde yıkama

Urla stor perde yıkama ve zebra perde yıkama derdine son.Stor perde yıkama hizmetimiz ile zahmetsizce perdeleriniz tertemiz olur. Ekibimiz perdenizi itina ile yerinden söker ve yıkama işlemi bittikten sonra aynı yerine tekrar monte eder. Stor perde yıkaması için bir telefon yeter

izmir halı yıkama koltuk yıkama

Urla Halı Yıkamacı

Her tip ve ölçüdeki halılarınız %100 hijyenik olarak en sağlıklı şampuanlar ile yıkanmaktadır. Yüksek kapasiteli halı yıkama makinelerimiz ve diğer ekipmanlarımız ile aynı zamanda yerinde halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama ücretleri halınızın cinsine ve metrekaresi göz önüne alınarak en ekonomik şartlarda fiyatlandırılır.

HizmetVerdiğimiz Bölgeler

Bizi Arayın

Haftanın 7 günü bizi arayıp talebinizi iletebilirsiniz. Tertemiz ve hijyenik mekanlar için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Biz SiziArayalım

Temizlik İşleri ile ilgili telbinizi bize bidirmeniz yeterlidir.: